Samouzdravovací novinky – Červen + Příběh záchranářky

Krásný skoro letní den přeji všem.

Mám pro Vás nabité novinky, abychom o prázdninách mohli v klidu relaxovat. Ozvu se i o prázdninách, ale bude to jenom můj příběh nic navíc, naopak dnes máte nášup.

Budu mít pro Vás novinku Luxusní liftingový krém  proti stárnutí a vráskám, kterou momentálně testují moje klientky. Složení je zde:

Liftingový krém s Q10 a hedvábím:
Másla: Bambucké nejvyšší kvality, bambucké dearomatizované, Cupuacuové, Kakaové, kokosový tuk,
Oleje: Avokádový, Pistáciový, Opunciový, Makadamový, Arganový, Broskvový, Mandlový, Nimbový, Kaštanový, Pískavicový
Včelí vosk, Q10 a hedvábné proteiny
Olejíčky: Růže, Neroli, Slaměnka, Vetiver, Levandule
Krém je mírně parfemovaný, aby se dal používat i na oční okolí, je vysoce hydratační a liftingový, je hojivý a relaxační. Neznám na světě lepší a kvalitnější suroviny a olejíčky, než jsem dala do krému.

Jestli se osvědčí (dám to na stránkách do 10 dnů vědět, nebo mi napište mail a sdělím Vám zkušenosti) budu ho prodávat za cenu 420 Kč 30 ml kelímek. Je možné ho objednat i dříve, ale nebudu mít hodnocení klientek jen svoje (já jsem s ním velice spokojená).

  • Tento měsíc jsem vylosovala paní Renatu Kubíkovou  z Brna,

která ode mne dostane Bachovy esence na míru zdarma. Gratuluji a ozvěte se mi prosím.

  • Dne 17.6. budu mít v Čěských Budějovicích v Cassiopee celodenní seminář na téma Aromaterapie a výroba domácí kosmetiky,

Úplně stejný seminář se mnou bude i v Praze 1.7. v Toulcově Dvoře

možná stojí za to si zavolat, zda je ještě volno.

Telefon na organizátorku paní Evu Trávničkovou je zde: 731508918

Více informací najdete zde: http://samouzdraveni.cz/?p=1061

  • K bylinkám měsíce:

velice doporučuji sehnat citronový muškát (po promnutí listu v rukou se rozvine citronová vůně) je výborný jako letní pití – namočit do vody a pít, odpuzuje komáry a je dobrý i do čajů. Až bude mít Libeček a Mrkev semínka, nevyhazujte je, ale užívejte jako koření do jídel, jsou zdravá a moc dobrá

  • Zde níže Vám zasílám svůj životní postřeh „Příběh záchranářky– budu moc ráda, když si ho přečtete.
  • Na mých stránkách najdete ještě jeden článek „Budu první, kdo to zvládne“ zde http://samouzdraveni.cz/?p=1066

Léto je o relaxaci, ale také o nových věcech, nových pohledech a zkušenostech, tak Vám přeji ať jsou pro Vás vzrušující, ať Vás nenechají v klidu, život je dynamický, tak ať ho pořádně pocítíte.

 

Když uvidíš dobrého člověka, snaž se ho napodobit; když uvidíš špatného člověka, všímej si sám sebe

Confucius

————————————————————————————————————-

Příběh záchranářky.

Slýchávám občas ve svém okolí, že jsem se zbláznila do ječmene a chlorelly  a že někteří o mne mají strach. Ano zbláznila jsem se, protože mě zásadně ovlivnili prodloužili mi život.

Dáte mi za pravdu, že když potkáte v životě něco důležitého, co Vám obrátí život naruby, ukáže nové možnosti a zlepší to Vaše schopnosti, že toho budete plní, že budete na to myslet a děkovat, že jste to mohli poznat? Dáte mi za pravdu, že když víte, že by to mohl mít i někdo jiný, na kom Vám záleží, že mu o tom budete vyprávět, že se budete snažit mu vysvětlit, proč mu to musíte říci? Dáte mi za pravdu, že když máte smysl života a vidíte výsledky, že půjdete za tím, ať si okolí říká, co chce?  Pochybnost je moje druhá stránka života čím více věřím, nějaké věci (ne vztahu, tam nepochybuji), tím více zkoumám, zda nejsem zaslepená. U zelenáčů pochybuji každý den. Abych se mohla kriticky dívat na důležitou věc, musím pochybovat a musím zkoumat už kvůli Vám, protože mi věříte. Každý den moje přesvědčení o správnosti rozhodnutí v případě zelenáčů vyhrává.

Pokusím se vysvětlit, jak to mám.

Představte si, že vidíte člověka, jak se topí. Nevěříte si, že byste ho zvládli zachránit sami (když jste se kdysi topili, tak Vám hodili vestu). Máte ji po ruce. Vy víte, že s velkou pravděpodobností, když tomu člověku tu vestu hodíte, tak ho zachráníte. Protože víte, že Vás ta vesta nikdy nezklamala. Víte také, že vesty jsou nemoderní, že se Vám kvůli tomu, že nosíte vestu, mnoho lidí posmívá, vesta je jen pro malé děti, vesta tě přeci nemůže zachránit, já už jsem měl takovou jednu (málo uzpůsobenou k záchraně, možná dětskou, nekvalitní…) takže to musím vědět…..

Hodíte mu tu Vaší ověřenou a kvalitní vestu, i když na Vás bude křičet, že on chce zachránit jinak (sice neví jak, ale ví, že tohle ne). Hodíte? Když křičí, že vestě nevěří, nebo když bude říkat, že chce pádlo (aby se mohl odstrkat ode dna)? Vy víte, že by se to pádlem také mohlo podařit, ale vesta je lepší. Hodíte mu vestu? A případně mu tam hodíte i pádlo kvůli jeho bezpečí? Nebo naopak mu pádlo nehodíte, protože by ztratil spoustu životní síly s pádlem a pak by už na vestu mohlo být pozdě? Já házím po svých tonoucích po zkušenosti s vestou, vždy nejprve vestu (zelenáče) až když vidím, že by raději umřeli, než si to s vestou zkusili, tak jim jdu vstříc a respektuji je. Někdy se může i podání vesty nepodařit a člověk se utopí. Já ale pro tonoucí, nic lepšího nemámvesty prostě zachraňují nejlépe, a to jsem záchranář, který hledá různé možnosti již spousty let. Pak učím zachráněné i plavat. Některé dobrovolníky učím i zachraňovat tonoucí. Protože je to můj smysl života, můj motor, moje síla a je to to, co mne drží a naplňuje můj život. Pomáhám s tím, co mám odzkoušeno, čemu věřím a s čím každý den žiji.

 

Možná by ta moje záchranná vesta (zelené potraviny Ječmen a chlorela) mohly pomoct i Vám.

Byla bych moc ráda.

Adriána

Příspěvek byl publikován v rubrice Samouzdravovací novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář