Samouzdravovací novinky -Štěstí za korunu- únor 2018

Přeji Vám krásný únor.

Jestliže Vás trápí nemoce, a Vy si nemůžete odpočinout (ani nemáte chlorelly od GW) tak vyzkoušejte následovné. Budete možná překvapeni, že nemoc zvládnete lépe:

• Vylučte nejméně na 3 dny veškeré mnéčné výrobky (jediné co můžete je máslo) a veškeré sladké věci také vynechte, opravdu nic nejezte ani nepijte sladké ani med, max půl lžičky denně.
3 dny se to dá vydržet, navíc jestli Vám není dobře, stejně by Vám to nechutnalo.
• Není důležité jíst ale pít. Klidně múžete mít i 3 denní půst. Nebo alespoň jídlo hodně omezte a pijte jen horkou vodu, případně čaj (v žádném případě ne ovocný ani šťávy ani džusy).
• Nejlepší je, když se alespoň na 3 dny vyležíte, nebo alespoň fyzicky zvolněte, pokud si nemůžete odpočinout
• V žádném případě nesrážejte teplotu, pokud není vyšší než 38, 5 zabíjíte si tím imunitu a budete čím dál tím víc nemocní v budoucnu.

Připomínám všem zájemcům o mé kurzy že budu mít 24.3.v Nymburce

kurz výroby kosmetiky a praktické aromaterapie.

Více informací naleznete zde: http://samouzdraveni.cz/?p=1156

Tento měsíc jsem se rozhodla věnovat Bachovy esence paní Lence Hájkové z Jablonce n/Nisou

Znáte ten hezký pocit, když naleznete korunu na chodníku? Každému se hned rozzáří oči a okamžitě má pocit, že ten den stojí za to. Že štěstí je na jeho straně a už plánuje jak např. osloví člověka na kterém mu záleží, řekne si šéfovi o peníze o které si už dávno chtěl říct, ale jaksi si netroufnul, uvěří ve své schopnosti, že dnes zvládne to a to…. Protože přece štěstěna stojí při něm, našel korunu a to něco znamená.
Neznám člověka, kterému by se při pohledu na malý poklad nerozsvítili oči. Rozhodla jsem se pomáhat těmto malým střípkům štěstí v životech lidí a s radostí trousím jednokoruny s nadějí, že ji najde někdo, kdo díky tomu malému pokladu změní alespoň na chvíli svůj stereotyp, začne si víc věřit, začne víc věřit světu, lidem a pomůže si ke svému štěstí a tím udělá šťastnější i své okolí.
Budu ráda, když se přidáte. Není to můj nápad, ale je skvělý.

 

Štěstí je jedna z věcí, kterou můžete dávat i když ji nemáte

Přeji Vám hodně štěstí

Adriána

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Samouzdravovací novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář