Samouzdravovací novinky- Zdraví si musíte zasloužit- březen 2018

Přeji všem krásné předjarní dny.

Protože mám tento měsíc narozeniny, tak jsem pro Vás připravila dárek:

Každý, kdo si tento měsíc koupí můj luxusní liftingový krém, zaplatí o 20 Kč méně, to jest 400 Kč.

Těším se na některé z Vás na svém kurze v Nymburce 24.3. více info máte zde: http://samouzdraveni.cz/?p=1156

Doporučuji až budou rašit břízy chytejte březovou vodu a pijte ji, je lahodná a zdravá. Všechny brzké jarní plevely jsou léčivé a určitě stojí za sběr (sedmikrásky, pampelišky, listy jahodníku,… můžete např. zasít řeřichu a nechat ji na záhonku vyrůst uvidíte kolik užitku z ní získáte)

Bachovy esence tento měsíc vyhrává paní Honzíková s mailem j.honzikova@tiscali.cz

Gratuluji Vám, prosím ozvěte se mi.

Pravidelné zamyšlení – koho nezajímá tak už se nic nového nedozví a nemusí dál číst:

Dnes bych Vám chtěla předat jedny z nejcennějších informací.

Hodně, hodně moc bych si přála Magifiz. Říkáte, že nevíte co to je, já vlastně také ne, jen vím, že ho moc chci, a to je vše, co pro to dělám a někdy už ani to ne.

Nebudu Vás napínat. Chcete být zdraví? Víte ale jak zdraví vypadá, co to vlastně je, co to s Vámi dělá, jakou to má chuť…Mnozí dokážou přesně popsat nemoc, a věci co nechtějí. Umíte popsat to co chcete?

Vždy dostáváte to, co umíte lépe popsat, čím žijete, co Vám nedá spát, kvůli čemu investujete svůj čas a peníze… Protože lidi investují čas, peníze, vědomosti a soustředení do nemocí – dostávají nemoc. Tak co, už víte, jak vypadá zdraví? Že je to těžká otázka? Houby, jen jste se nad tím nikdy nezamysleli správně a jestli nevíte jak na to, položím protiotázku.Víte jak vypadá člověk s angínou co cítí? Víte.

Jestli to víte jste schopni definovat zdraví. Pak se Vám podaří být draví i do života.

Budu ráda, když mi své definice pošlete a nejzajímavější odměním Bachovými esencemi.

Zdraví si musíte zasloužit. Zde jsou 3 nejdůležitější věci, které k tomu potřebujete :

1.Váš správný postoj ke zdraví, 2.trochu pohybu (bez něj to opravdu nepůjde) a 3.kvalitní věci, které dostáváte do těla (jídlo, kosmetika a nejlépe co nejméně léků).

Zastavím se u bodu 3. Nahrnu na Vás otázky a Vy si odpovězte. Otázky se týkají jen chronických dlouhodobých nemocí. U akutních to může být jinak.

Věříte, že Vás léky vyléčí? Znáte někoho ve svém okolí, kdo se vyléčil z těžké, nebo chronické nemoci pomocí léků? Je víc lidí vyléčených léky nebo nějak jinak? Která vyléčení ve Vašem okolí jsou častější? (Pro mne vyléčení znamená, že člověk žije bez léků. Jinak dle mého názoru vyléčen není). Myslíte si, že jen s očkováním máte šanci zvládnout nakažlivé nemoci? Jak to, že převážně očkovaní mají nemoci, proti kterým se nechali očkovat? Věříte, že jídlo, které dnes jíme stačí pro naše zdraví? Očekáváte, že Vám farmaceutické preparáty vrátí chybějící minerály a jiné složky? Je většina kupované kosmetiky neškodná?

Věříte, že je Vaše tělo schopno neuvěřitelných věcí? Věříte v sílu samouzdravení? Věříte mu vůbec? Naučili Vás, že tělo potřebuje čas, správné živiny a životní postoj? Souhlasíte, že když máte v těle nějaký orgán, tak tam není zbytečně? Že se dá nemocný orgán uzdravit – nedá se uzdravit jen mrtvý nebo odebraný orgán? Víte, že infekční nemoc z těla nikdy úplně nevyhubíte? Věříte, že i Vaše tělo může nebo chce udělat chybu, ale umí ji napravit?

Otázek by mohlo být hodne, ale dám Vám jednu zásadní.

Až půjdete k lékaři pro léky na chronickou nemoc zeptejte se ho, zda má pacienty, kteří se díky uvedenému léku vyléčili, a zda by ho sám užíval. Možná Vás odpověď překvapí.

Přeji Vám jaro plné překvapivě zajímavých otázek a odpovědí

Příspěvek byl publikován v rubrice Samouzdravovací novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář