Samouzdravovací novinky červenec – Žijme léto s radostí

Přeji všem krásný letní večer.

Týden jsem věnovala Všesokolskému sletu v Praze. Byl to nádherný týden plný poznávání lidí, vzájemného porozumění, povzbuzování, krásné atmosféry a zážitků. Dnes už vím, že za 6 let tam budu cvičit znova. Myslím si, že každý, kdo jednou zkusí cvičit na sletu, už nedokáže přestat. Tam poznáte sílu skupiny, odhodlání jedinců a společnou radost z odvedené práce, poznáte jak moc má Vaše práce a život smysl, a že celek je tvořen jednotlivci. Tam se vše ukáže možná víc než někde jinde.Tam určitě najdete sdílení a pomoc.

Přeji Vám ať se léto vydaří.

Chytněte příležitost a nepusťte ji ať máte na co vzpomínat. Nejvíce zážitků (pozitivních i negativních, na které se vzpomíná) máme z dovolených. Mnohokrát ty nejhezčí na začátku vůbec hezky nevypadali. Proto se nebojte průšvihů, improvizací a nečekaných situací a VYUŽIJTE JE, VE SVŮJ PROSPĚCH.

Červenec je také měsíc krevního oběhu a krevní oběh je životní síla a radost. Proto čerpejte energii radosti a darů, které Vám přijdou do cesty. Užívejte si cest ať jsou jakékoliv a vedou kamkoliv.

I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě.

Žijte, radujte se, dávejte a budete i dostávat.

Adriána

Příspěvek byl publikován v rubrice Samouzdravovací novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář