Samouzdravovací novinky – Sklízejte štěstí – září 2018

Přeji Vám pěkné babí léto.

Září je o sklizni a přípravě na budoucnost. Co jsme seli, to nám nese plody a nemyslím jen zahradu.

Časy předsevzetí a s tím spojené práce jsou za námi. Co jsme do těla investovali (jídlo, pohyb, lásku…) to je dobře vidět. Je to i díky období slinivky, která má na starosti přeměnu potravy a vznik jejího užitku pro nás.

Pokud jste se zanedbávali postarejte se teď o slinivku lépe. Dopřejte ji dýně, sladkou zeleninu (kukuřici, cibuli, rambory,rajčata…) omezte sladké a dopřejte si luštěniny, zelenou zeleninu a obiloviny. Slinivka je také o vitalite a chuti do života, takže když teď pro sebe v této oblasi něco uděláte budete se cítit celý rok lépe a ještě si ji posílíte.

Plody mé práce ucítí na svých vlasech

3 zájemci, kteří se mi jako první ozvou , že chtějí můj suchý šampon – Dostanou ho zdarma.

Já ho používám léta a nemusím si mýt vlasy častěji než 1x za 6 dní, navíc mají vlasy trochu větší objem a nesvědí mne hlava (což se mi stávalo po mytí jenom klasickým šamponem). Abych zmínila i nevýhody. Nevím, zda jde použít v kombinaci s tužidlem na vlasy a špiní dohněda světlé oblečení a polštáře (jde to vyprat).

Připravila jsem pro Vás klasické balení jako u mého krému na obličej a kromě prvních 3 si ho ostatní mohou koupit za 100 Kč včetně obalu + poštovné.

Jeho složení máte zde:

Suchý šampon a výživa vlasů s hedvábím, plátky růží a Q10

Je vhodný pro téměř všechny vlasy, hlavně mastné a vlasy jemné nedoživené.Není vhodný pro suché vlasy (vysušuje je)

Zatím je jen tmavá varianta: Marocký jíl, ČernýČervený a Bílý jíl, Bentonit, Lithothamnium, Hřebíček, Šalvěj, Kurkuma, Ořech list i plod, Kaštan, Kopřiva, Bříza, Šípek plod, Puškvorec, .Drcené plátky řůží, Jalovec a růžové dřevo.

Tmavá varianta se dá použít pro vlasy od světlehnědé až po černé, na Blond to není ideál, ale také to jde.

Použití:

Když vidíte, že už potřebujete umýt vlasy, tak jim ještě dejte šanci a naneste si v malé vrstvě k promaštěným kořínkům malinkaté množství uvedeného šamponu (prášku), jako když si chcete hlavu posolit a jemně promasírujte. Takto ošetřete celou oblast, která je mastná, nebo na ní slabě rostou vlasy, případně si takto ošetřete celou hlavu. Pak si vlasy pořádně utřete do suchého ručníku (pozor bude mít barvu po šamponu ale jde to vyprat), pročešte a uvidíte. Měly by být bohatší a bez mazu. Nechte si uvedený šampon nejlépe 8 a více hodin na hlavě. Je možné i několik dnů (počasí mu nevadí). Při mytí Vám uvedený prášek funguje také jako první mytí hlavy a výživa vlasů. Funguje i na lupy a svědění (syna jsme tímto zbavily lupů). Nemám zkušenost, jak funguje s lakovanými vlasy, ale mohu Vám slíbit lepší tvarování vlasů i bez laku po použití uvedeného suchého šamponu. Nemusí se užívat pravidelně, ale je dobrý pomocník při různých příležitostech, kdy chcete vylepšit vzhled mastných vlasů a dodat jim objem, navíc hojí kožní potíže ve vlasech a mám ohlasy že hubí i vši.

Těšte se ze své práce, úspěchů a rodiny.

VĚŘÍM VE ŠTĚSTÍ. ČÍM VÍC SE SNAŽÍM, TÍM VÍC HO MÁM.

Adriána

Příspěvek byl publikován v rubrice Samouzdravovací novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář