Samouzdravovací novinky – Jak zvládat běžnou nemoc -říjen 2018

Přeji všem hezký říjen.

V září ode mne 3 z Vás získali zdarma suchý šampon. V říjnu jsou Bachovy esence také na Vás. Získá je ten, kdo mi napíše komentář k nějakému mému výrobku kamkoliv na mé stránky. Takže neváhejte, jestli máte zkušenosti (jakékoliv), tak mi je napište.

Říjen je měsícem žaludku. Je to prvotní zpracovatel energie a představuje schopnost přijímat jídlo, postoje…Bývá postižen při nesprávném přijímání energie fyzické i psychické (bolí Vás po stresu, jídle břicho?). Je důležité, co jíte a jak se cítíte.

Začíná také období imunitního tréninku. Je teď víc nemocí a je to normální.

Není potřeba mít přehnané starosti z nemoci, spíš je potřeba s ní správně naložit

Buďme pro nemocné tím nejlepším pomocníkem:

  1. Dopřejme jim klid a spánek
  2. Dejme láskyplné obětí nebo masáž chodidel
  3. Sežeňme jim i sobě hodně zeleniny (zeleninové polévky), dýně, brokolice, kořenovou zeleninu, obilné kaše, z ovoce jablka, hrušky maliny, , švestky…
  4. Umožněme klid u jídla to znamená žádná televize, rádio…
  5. Dopřejme jim hladovění, díky němu dojde k uzdravení. Tělo ví, co má dělat.

Nejhorší co pro ně děláme je :

  1. Dopřáváme jim sladké dobroty (ty by měli být v nemoci a v nemocnicích zakázané.)  Milujeme své blízké a chceme jim dopřát uzdravení? Nebo chceme být milí a úplně podkopeme imunitnímu systému práci.
  1. Necháme je i v nemoci jíst maso, mléko a jejich výrobky. Vím, někteří nesouhlasíte. Pracuji s nemocnými 18 let a vysazení masa, mléka a výrobků pomáhá téměř vždy. Na případné dotazy, odpovím otázkami.

Kde bere kráva vápník? Jak to, že domorodé kmeny téměř nemají zlomeniny? Víte, že nejvíce B12 je v kvalitní chlorelle od GW?

Buďte pro blízké oporou, skvělými rodiči, prarodiči, manžely a manželkami.

Nedovolte jim jíst sladké, první dny ať klidně nejedí vůbec. Máte je rádi? Buďte s nimi. Noste jim k posteli ředkvičky. Budete možná první, kdo to udělá a zároveň první, kteří je opravdu podpoří.

To nejlepší, co dávám svým blízkým je ječmen a chlorela od GW. Jestli chcete vědět proč, zeptejte se mne.

Příspěvek byl publikován v rubrice Samouzdravovací novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář