Samouzdravovací novinky 1. – nové kurzy a pobyt ve tmě

Přeji Vám všem krásnou zimní atmosféru.

Ozývám se po delší době a mám pro Vás mnoho novinek.

Strávila jsem 5 dní ve tmě. Byl to velice zajímavý zážitek. Rozhodla jsem se, že budu pomáhat lidem s realizací DOMÁCÍHO POBYTU VE TMĚ. Pokud Vás to zajímá pomohu Vám, aby se vám pobyt ve tmě vydařil. Více informací o pobytu naleznete

zde:

Domácí pobyt ve tmě

V Luxusním liftingovém krému, který u mne objednáte bude navíc kyselina hyaluronová (cena se nemění pořád bude stát 420 Kč kelímek).

Mám pro Vás připravené 2 nové kurzy

  1. Jak si zlepšit zrak .
  2. Obličejová gymnastika pro mladší vzhled

Víc o kurzech naleznete v bodu 5. zde:

Co nabízím

 

Nezapomínejte v tomto období šetřit ledviny. Nejlépe jim prospěje  teplo (i do těla) užívejte hlavně teplé a ohřívající věci. Studená voda, zmrzlina nebo jogurt a citrusy by měli být teď zakázané, ubírají ledvinám energii. Solte také méně.Doporučuji jíst kořeněná jídla (skořice, zázvor, kurkuma, pepř, česnek, křen…), pít hlavně čistou horkou vodu, držet nohy v teple, ale v žádném případě nenosit doma bačkory. Nepijte později než v 8. večer a když už musíte, tak málo. Nejlepší čas na nápoje a pročištění ledvin je mezi 17-19 hodinou. Ledviny jsou Vaše životní energie, šetřete si je a budete déle kvalitně žít. Výborné jsou také masáže ledvin a zad.

 

Přeji Vám v novém roce štěstí a zdraví.

Budu ráda, když budete i nadále využívat mých služeb.

Jste mým smyslem života a za to Vám děkuji 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Samouzdravovací novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář