Samouzdravování – Čím platím za to, že si vydělávám?

Přeji Vám všem krásný březen.

Opět slavím narozeniny a jako vždy mám dárky.

Věnuji jedné z Vás luxusní liftingový krém. Získá ho ta, která jako první o něj v mailu požádá.

Aby to ostatním nebylo líto, tak tento měsíc budou všechny objednávky na Luxusní liftingový krém se slevou 20 Kč, to znamená, že Vás krém bude stát 400 Kč.

Tento měsíc také věnuji Bachovy esence paní Aleně Vrábelové s mailem alena.vrabelova@seznam.cz

Ozvěte se mi prosím.

 Začne bylinářská sezona. Doporučuji sbírat sedmikrásky, pampelišku (květ, list i kořen), jahodníkový, rybízový a malinový list. Všechno jsou to byliny jemně působící a vhodné i pro děti. Jestli budete nakupovat nějaké keře, nezapomeňte na růže, jsou nejléčivější rostliny, které můžete na zahradě mít (růžové plátky) dají se přidávat i do jídel (buchet, rýže, obalit v nich máslo…)

Březen je obdobím půstu a obrovského růstu.

Všude raší energie (nejdynamičtější období roku) i v nás se probouzí možnosti, tvoření a schopnosti. Je to období žlučníků, to znamená že budeme víc výbušní a energičtí.

Žlučník se projevuje jako bolest kloubů, šlach hlavy (migrény), kolen, ramen loktů, výbušností, bolestí pod hrudníkem napravo, nevolnosti po jídle, nadýmáním a nespavostí mezi 23 až 1. hod v noci, kdy je žlučníkový rytmus na maximu.

Překonávejte strach stát si za svým názorem a nedržte to v sobě, oslabujete žlučník. Nebuďte agresivní, ale využijte tvůrčí energii k řešení.

Je to období odlehčené stravy, půstu, rozjímání a přesměrování energie do tvoření. Zrušte veškeré maso a mléčné výrobky. Věnujte se své Spokojenosti. Naučte se trávit názory správně.

 Každý den začněte teplou vodou z citronem. Prohřejte se zeleninovými polévkami a ostrým kořením (kurkuma, pepř, chili, skořice…). Jezte zeleninu (ředkvičky, ředkev, salát a byliny (pampeliška, sedmikráska, řeřicha, kopřiva polníček…), které už porostou. Jezte věci přirozeně kyselé a barevné nebo zelené (kysané zelí, řepa, mrkev…), luštěniny. Na podporu žlučníku jezte každý den mandle, které si si přes noc necháte namočené. Je perfektní v daném období jíst kvalitní zelený ječmen a chlorellu.

Vnímejme s láskou překážky jako výzvy a život jako hru. Vše je příležitost k našemu růstu.

Přemýšlejte, čím platíte za to, že si vyděláváte  a zda to tak chcete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Samouzdravovací novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář