Novinky Listopad = měsíc mých přání a rozhodnutí

Moji milí.

Máme listopad – chlad, mlhy, bláto, ale také hru barev a stínů, možnost zvolnit…

Poseďte doma v teple, u krbu, konečně bude čas na knížky, rozhovory s rodinou, tvoření, svíčky, masáže…

Miluji rána v mlze (připadají mi tajemná), a když slunce vyleze z mraků, ještě pořád má sílu. Když zapadá, působí okolí tajemně. Miluji déšť, když ležím v posteli a miluji chlad, když se vrátím do tepla a on mne opouští. Listopad má mnoho důvodů, proč ho milovat a mnoho možností, jak ukázat, že život je krásný (i díky nekomfortu pak lépe oceníme komfort).

  • Listopad – období Plic. Příroda ukládá energii a my bychom měli také zvolnit a být v teple, plánovat co bude dál a snít. Plíce jsou zdroj energie, jsou o nádechu, bez něj nejde žít. Měli bychom plánovat i nádech psychický, jak žít co nejsvobodněji. Plíce potřebují čerstvý vzduch, takže i když je zima choďme ven alespoň 2x na 20 minut. Listopad ukazuje více rozdíly teplo – chlad, život – smrt a naše tělo víc ukazuje extrémy: zdraví – nemoc, pohoda – splín. Potřebujeme extrémy, abychom se naučili být v rovnováze. Vnímejme co se děje, co chceme a co ne. To je úkol v Listopadu, umět rozeznat a dobře si vybrat.
  • Vstávejme brzo a brzo choďme spát, budeme i lépe usínat je na to výborný čas. Zaměřme se na sebe, ne na okolí, je to čas pro mne. Co chci, co mohu, jak to udělat abych byla šťastná/ý, spokojená/ý… Někdy stačí málo např. kniha v posteli… Čím více se teď osvobodíme, tím lépe prožijetme další chvíle, teď je výborný čas to udělat.

Od Listopadu začínám vyrábět tělové mléko pro suchou citlivou a stárnoucí pokožku cena je zatím zaváděcí a to 280 Kč za 100 ml. Můžete si objednávat.

Bylinou měsíce je :

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Přeji Vám správná rozhodnutí a smělé sny a plány.

Příspěvek byl publikován v rubrice Samouzdravovací novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář