Novinky prosinec – Nejlepší dárek jste vy

Moji milí.

Nezapomínejte, že nejlepším Vánočním dárkem pro Vaše blízké jste Vy sami.

Myslete na to co se Vám líbí víc:

množství dárků pod stromečkem, nebo krásné chvilky s nejbližšími?

Omezme množství a zaměřme se na setkávání, povídání, zpěv, tanec, vlastní tvorbu…

Víte jaké kamarády má Vaše dítě, co čte Váš manžel, jak se kdysi oslavovali svátky, co dělá Vaše maminka když má volno a co by chtěla dělat, jaké má záliby Váš tatínek, nebo co by chtěl ještě stihnout…

Zakažte si povídání o politice, lécích, nemocích a neštěstí alespoň v době adventu.

Mám pro Vás pár dárečků.

  • Jako Vánoční dárek jsem vyrobila jednu šarži krémů s kyselinou hyaluronovou i v levnější verzi (za 180 Kč) a ještě mám doma cca 15 krémů, takže máte možnost si koupit skoro luxusní krém za klasickou cenu.
  • Jako novinku vyrábím květové vody s vůní květin a ovoce za cenu 100 ml za 200 Kč. Více se o květové vodě dozvíte níže.

K čemu můžete použít květovou vodu?

V kosmetice je vhodná k doladění pleti. Pomůže lépe hojit potíže, dočistí pleť, rozjasní a hydratuje. Dá se nosit v kabelce a používat v případě únavy, suchosti obličeje, když se nemůžete omýt a nutně to potřebujete (stačí orosit pokožku a setřít). Dá se použít místo pleťové vody nebo tonika, jako fixace make upu nebo podklad pod pleťové nebo tělové oleje. Navíc krásně voní, takže se dá použít jako parfém.

Miluji odchody z domova, protože než odejdu, tak se postříkám květovou vodou nad hlavou a nechám si ji na sebe spadnout jako vodopád vůně a květin. Hned mi to zvedne náladu a odcházím radostněji do jakékoliv akce, která mne čeká. Už si neumím představit, že bych se neosvěžila květovou vodou. Je výborná i před spaním, zklidní, nebo připraví na hezké chvilky podle toho co Vás čeká.

Pokud ji nebudete skladovat v lednici, ale běžně doma, tak Vám vydrží cca měsíc (mne nevydrží, dříve ji spotřebuji :)).

Přeji Vám hodně radosti s Vašimi lidmi.

Příspěvek byl publikován v rubrice Samouzdravovací novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář