Samouzdravovací novinky – Najděte své srdeční AHA momenty a střípky

Moji milí je tady máj lásky čas.

Období srdečných záležitostí, radosti a bezstarostnosti. Jděte s radostí do realizace snů a toho, co považujete za důležité, teď to půjde díky energii srdce o hodně lépe.

Dnes píši o partnerství a ženě. Témata nakousnu a nechám otevřená, je pro Vás lepší, když si na své AHA momenty přijdete sami. Pokud je nevidíte, ráda Vám pomohu.

My ženy máme někdy hodně kritický pocit, že nejsme hezké, přitažlivé, že vztah už není, co býval…

Proč jste pořád se svým partnerem, proč ho ráda vidíte (určitě méně kriticky než sebe)?

Možná právě z těchto důvodů je i on (nekriticky) s Vámi. Tady bych vzdala hold našim partnerům, kteří navzdory tomu, jak se vidíme, nás neustále mají rádi. Poznáte to jednoduše. Protože jsou pořád s námi, protože pořád mají chuť nás měnit (i když je to pro ně namáhavé – námahu chlapi nemají rádi a bolestné 😀). To znamená že jsme pro ně důležité.

Můj manželský vztah je každým rokem krásnější, a to je to podstatné. Plnohodnotný láskyplný vztah vyžaduje pár pravidel (zde jsou mé životní partnerské AHA momenty).

  1. Svoboda a důvěra – milujeme svobodu, a tak si důvěřujeme. Manžela nevlastním. Dělám vše, co dokážu, aby mu bylo se mnou nejlépe.
  2. Nikdy na něj ani nepomyslím hanlivým výrazem – je pro mne tak důležitý, že to není možné. Nejhorší a zároveň i nejlepší slovo, když jsem naštvaná, nebo mu chci projevit obdiv tak to je „mistr světa“ a on má pro mne výraz, který používá také v obou případech, říká že „to jsou ty vílí nápady“ Stejná slovní spojení používáme jako pochvalu a zároveň jako výraz pro úlevu při vzteku a nepochopení.
  3. Mluvíme spolu. Nedokážeme spát bez vyřešení, takže mluvíme i do rána. Zjistili jsme, že nám na nás vadí ty samé věci (oba si často myslíme, že ustupuje ten druhý 😀…).
  4. Necháváme si své individuální koníčky a budujeme navíc společné.
  5. Uvědomujeme si, že společný vztah je investice (času, námahy, radosti, pochopení…).
  6. Když jsem ve vztahu hodně nespokojená, řeším to tak, že dávám to, co mi chybí, tak jak to chci dostávat.
  7. Nemůžu chtít po partnerovi, aby byl ten nejúžasnější a nej… na světě, pokud nemám, co nabídnout. Pozor: to, co se líbí ženě se nemusí líbit chlapovi (to, že má doma uklizeno není protihodnota pro chlapy)
  8. Muži a ženy jsou jiní reagují i myslí jinak, mluvte spolu o tom

Slíbila jsem Vám také sexuální AHA střípky. 

Myslím si, že žena sexem zkrásní a stárne pomaleji, ale jen v případě, že se na sex těší. Pokud to tak je, vždy ji to omladí. Buďme za to rády, chlapi většinou po sexu (dle Tao) ztrácejí a stárnou. My ne. Žena při sexu stárne rychleji, jen pokud si ho neužije nebo je k němu, jakkoliv donucena, nebo rozumem přesvědčena. Jestli chcete mít krásně tvarované bříško, plnější rty, krásně svalnaté ruce, lepší výdrž i pleť, být více protažená a mít perfektní pánevní dno, není lepší cvičení než sex, a navíc je to krásné 😀.

Na závěr jedno hezké rčení.

Když uklízí muž – je o vidět. Když žena neuklízí – je to vidět.

Ráda bych někomu věnovala Bachovy esence. Někomu, kdo se odváží a napíše mi zde na Facebook nebo na stránky co se mu ve vztazích osvědčilo, nebo někomu, kdo se nebojí a na něco se veřejně zeptá.

Ať se Vám v životě dějí zázraky, které si způsobíte srdcem.

Adriána

Příspěvek byl publikován v rubrice Samouzdravovací novinky se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář