Změny ve vyhlašování výherců.

Kařdý měsíc budu i nadále losovat výherce Bachových esencí, ale nebudou zde uvedeni.

Rozhodla jsem se, že budete dostávat jména výherců jenom mailem v Samouzdravovacích novinkách, abych více respektovala soukromí svých klientů a Vás mých fanoušků.

 

 

Výherkyní za měsíc květen je paní Romana Pexová s mailem  romanka100@icloud.com.  Gratuluji k výhře a doufám že přinese radost.

Protože jsem zde na stránkách zapoměla uvést výherkyni za minulý měsíc (i když mailem jsem to všem oznámila) tak to zveřejňuji dodatečně,

Výherkyní měsíce dubna se stává paní Hana Khunelová s mailem hanakuhnel1@seznam.cz.

Ozvěte se mi (máte ještě možnost v květnu), ať Vám mohu zaslat výhru.

 

 

———————————————————————————————————————

Rozhodla jsem se změnit pravidla losování Jihočeských Bachových esencí na míru a to z více důvodů. Ten nejdůležitější je, že občas si někteří z Vás svoji výhru nevyzvedli a naopak někteří by velice rádi vyhráli bachovy esence a nedaří se. Takže od tohoto měsíce budu vždy jeden měsíc losovat ze všech mých příznivců a další měsíc z těch co si u mne objednali Bachovy esence v uvedeném měsíci, takže je možné, že se občas dozvíte výherce esencí až koncem měsíce, aby měli šanci všichni, kteří si v daném měsíci u mne Bachovy esence objednají. Tento člověk pak nebude platit za objednané esence.

Takže tento měsíc poprvé losuji člověka z lidí, kteří si Bachovy esence objednali a rozhodla jsem se, že to bude hned někdo ze začátku měsíce.

Vyhrála paní Ivana Klůsová s mailem Ivana.klusova@centrum.cz.

Gratuluji a Vaše cena objednávky bude ponížena o cenu 180 Kč.

Příští měsíc budu opět losovat ze všech mých příznivců na stránkách Samouzdraveni.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Pořádané akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář