O mně

 

Více než 22let ukazuji lidem, jak najít ztracené zdraví. Tělo má samouzdravné schopnosti, jen někdy potřebuje najít cestu k nim.

Věřím, že život je ta nejúžasnejší věc, co se mi přihodila.

Jmenuji se Adriána Kašparová, jsem z  východního Slovenska z rodu bylinářek, vystudovala jsem VŠCHT – potravinářskou fakultu. Jistou dobu jsem na škole pomáhala v oboru Mikrobiologie. Mnoho let jsem pracovala v potravinářském průmyslu.

Jsem praktik, vše co nabízím jsem na sobě a rodině vyzkoušela (ne vždy to mělo pozitivní ohlasy :))

V Sama Doma na ČT

Před mnoha lety jsem byla unavená, chronicky nemocná (rýma),  měla jsem artrózu a nemohla jsem ohýbat ruce (nosila jsem dlahu).  Kvůli bolestem v zádech jsem si nemohla zavázat tkaničky, měla jsem vážné gynekologické potíže.

Naše děti trpěly nemocemi, na které klasická medicína neměla lék. Manžel měl alergii (dnes ji nemá). Dcera měla astma a v současnosti běhá maraton a sportuje. Všechny mé děti byly exematici a dvě těžcí alergici. Je toho více, co jsme si vyřešili a každým dnem spějeme k lepšímu zdraví.

Začala jsem nejprve u sebe, pak to byla rodina, no a teď již víc než 10 let je to má práce.

Posledních 10 let pracuji hlavně se zelenými potravinami firmy Green Ways, protože    s nimi mám krásné osobní každodenní zkušenosti a i mnoho mých klientů na ně spoléhá. Nikdy nezklamaly, a vždy mile překvapily. Proto Vám je určitě nabídnu. Nebojte se, každému navrhnu více variatnt, ale ta  jedna bude určitě zelená.

Také vyrábím kosmetiku, učím aromaterapii, cvičím v sokole a s důchodci ozdravné cviky.    Pro Vás jsem připravila on line cvičení zdarma.

 

Miluji život a práci na zahradě. Miluji pochvalu a radost u lidí – kvůli tomu mne baví žít a být. Práce je mým velikým koníčkem. Využívám domácí postupy a nebráním se ani novým věcem, pokud zjistím, že na mne fungují.

Pomáhám lidem najít chuť žít. Učím odpovědnosti za sebe a své zdraví.

Přeji i Vám, aby se Vám život líbil.

Adriána

 

Jeden komentář: O mně

  1. Marie Lenka napsal:

    Milá Adriano,
    krásné, moc krásné. Zajdu si pro vstupenky na Gabrielu. Měj se hezdy

    Marie a děkuji

Komentáře nejsou povoleny.