Osobní e-průvodce

Proč vznikl Osobní e–průvodce?

Produkty, které nabízím, jsou vyzkoušené (na rodině i klientech) a velice funkční. Nenašla jsem nic lepšího.

Jsou čistě přírodní, a to přináší určitá specifika. Aby mohly dobře sloužit, a aby byl efekt  viditelný a fungoval dlouho, potřebují jako vše přírodní 3 věci:

1.      Každodenní dávkování, vytvoření návyku (dobrozvyku). Ten působí na tělo přírodními způsoby každý den. I zlozvyky a škodlivé věci působí na nás každodenně.

2.      Uzpůsobení na míru konkrétního člověka. U každého se užívání projevuje jinak (detoxikační reakce, počáteční odmítání, nechuť k přírodním produktům), proto je dobré uvedený stav řešit, aby to pro Vás bylo přijatelné a co nejpohodlnější.

3.      Delší čas, aby se mohl dostavit účinek. Vše, co je přírodní, chvíli trvá, než se projeví (růst svalů, chronická nemoc, léčení, těhotenství…). Pokud chcete dosáhnout změny, chvíli to trvá a bez investice času to nepůjde.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek.png. 

 • Proto je tady Váš Osobní e-průvodce!  Pomůže Vám se zorientovat v nabídce v případě, že nechcete nebo nepotřebujete konzultaci.
Všechny nížeuvedené produkty mohou být s bezplatným zákaznickým servisem před užíváním i při něm (určení způsobu užívání/používání, přímo na míru a další vedení v případě potřeby). Ráda Vám tento benefit nabízím. Záleží na Vás, zda ho využijete..

Máte tři možnosti:

· Chci produkt a nevím jak na to. Chci úvodní bezplatnou konzultaci na základě které se rozhodnu co si koupím a  rozhodnu, zda chci jen produkty nebo i zákaznický servis. V tomto případě mi zavolejte na telefon 724658580

· Chci volnost výběru a následně zákaznický servis.                                                   Po vytvoření objednávky a zaslání na mail: adriana.kasparova@seznam.cz. Vás oslovím a společně vytvoříme nejlepší způsob užívání pro Vás.

· Chci vše rozhodnout a vybrat sám,                                                                                 chci nakupovat podobně jako v e-shopu bez závazků a dalšího kontaktu. Neuzavírá se Vám ani v tomto případě možnost zákaznického servisu zdarma i později v době užívání produktů, pokud si o něj sami zažádáte.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek.png. V případě produktů Zinzino je níže odkaz na kterém si můžete vše objednat jako v e shopu (upozorňuji, že možná neznáte možnosti slev, a tak je dobré objednávku konzultovat, aby se vám produkty zlevnily). https://www.zinzino.com/2012854308 V případě GW každá sada 3+1 (kromě kosmetiky),  stojí 3900 Kč GW produkty si u mne objednáváte mailem nebo telefonicky a popis máte níže.

Způsob nakupování již znáte, tak se pojďme podívat na produkty.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek.png.
 • Všechny produkty Zinzino – kvalitní olej s omega 3, kvalitní jemná vláknina s inulínem a betaglukany, přírodní nenávykové antidepresivum…
Vše můžete rovnou objednávat zde: https://www.zinzino.com/2012854308  upozorňuji, že pokud chcete mít produkty levněji než je na stránkách uvedeno, zavolejte mi. Jsou tam možné slevy.
 • Všechny produkty Green Ways můžete vzájemně kombinovat do akčních balíčkú 3+1 zdarma (kromě kosmetiky)

Bio Zelený ječmen Green Ways

práškový 300g,  tabletový 210 g                                                                                                         dětský jahodový 240g,                                                                                                     cestovní/cestovní dětský 125/90g
 • Cena: 1300 Kč za kus                                                                                                                     nebo 3+1 zdarma – kombinace produktů GW (kromě kosmetiky)
Zelený ječmen Green Ways je odšťavněná šťáva z mladého ječmene, vysušená za nízkých teplot.
 • Hlavní přínosy mladého zeleného ječmene: – obsahuje enzymy – dodávají energii a urychlují hojení a správný chod reakcí v těle – sytí tělové buňky vitamíny, minerály amiokyselinami, dodává vitalitu – díky zásadotvornosti bojuje proti překyselení, které je příčinou zdravotních problémů – obsažený chlorofyl působí protizánětlivě a zároveň deodoračně. má antibiotické účinky – obsahují velké množství antioxidantů, které chrání proti volným radikálům a jsou prevencí proti civilizačním chorobám – jemně detoxikuje organismus (zejména tělní tekutiny – krev, pot, moč,limfu, mozkomíšní mok)

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek.png.

Bio Chlorella Green Ways

tabletová 330g, prášková 350 g                                                                                                        
 • Cena: 1300 Kč za kus                                                                                                                     nebo 3+1 zdarma – kombinace produktů GW (kromě kosmetiky)
Hlavní přínosy řasy chlorelly pyrenoidosy GW:
 • – díky vláknině čistí organismus (zejména střeva) – růstový faktor pomáhá obnově střevního mikrobiomu (chlorella působí prebioticky i probiticky) – její chlorofyl působí protizánětlivě a zároveň deodoračně – sytí naše buňky těla vitamíny, minerály a aminokyselinami, např. železo, tryptofan… – díky zásadotvornosti bojuje proti překyselení, které je příčinou zdravotních problémů – obsahuje velké množství antioxidantů, které chrání proti volným radikálům a je účinnou prevencí proti civilizačním chorobám – obsahuje enzymy, které urychlují hojení a zlepšují trávení

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek.png.

Bio sušený prášek Green Ways

 • Z plodů:  brusinky nebo borůvky  200g 
 • Ze šťávy kořene mrkve nebo červené řepy 200g 
 • Mix brusinka, borůvka, mrkev, červená řepa 200g
Cena: 1200 Kč za kus,                                                                                                                           nebo 3+1 zdarma – kombinace produktů GW (1 produkt musí být zelený – ječmen nebo chlorella) Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je stavy-940x424.jpg.                                                                                              
 • Hlavní přínosy mrkve: – podporuje střevní mikrobiom, čistí střeva a zvyšuje peristaltiku – posiluje zrak, proti oční degeneraci, šerosleposti i proti šedému zákalu – čistí játra – snižuje napětí v cévách, zvyšuje pružnost, je účinnou prevencí proti infarktu – má protizánětlivé a protirakovinné účinky – chrání pleť před infračerveným zářením
 • Hlavní přínosy řepy: – protizánětlivé a protirakovinné účinky (velké množství antioxidantů) – zlepšení krvetvorby a práce srdce, má vysoký obsah železa a kyseliny listové – podpora cévního systému – podpora trávicího systému, obsahuje trávicí enzymy a účinně čistí střeva
 • Hlavní přínosy brusinek: – účinné proti vzniku zánětu močových cest – chrání střevní mikrobiom proti zánětům – zvyšují pružnost cév, pomáhájí snižovat krevní tlak – pomáhají udržovat správnou hladinu cukru v krvi
 • Hlavní přínosy lesních borůvek: – brání poškození DNA, zpomalují stárnutí buněk – ošetřují cévy, srdce a slinivku, je účinnou prevencí cukrovky – jsou největším přírodním antioxidantem – jsou zásobárnou živin

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek.png.

Péče pro DEN a NOC Green Ways (50g + 50g)

 • Cena: 2950 Kč za sadu
Bioaktivní Denní a Noční krém Green Ways – luxusní pečující krémy. Je to způsob, jak dopřát pleti zelené potraviny v synergii s dalšími výjimečnými přírodními látkami. Krém je jemný, výborně vstřebatelný a podporuje výživu, pevnost a rozjasnění pleti Parfemace u obou krémů je čistě přírodní bez dráždivých syntetických látek.