Osobní e-průvodce

Proč vznikl Osobní e–průvodce?

Produkty, které nabízím, jsou léty vyzkoušené (na rodině i klientech) a velice funkční. Nenašla jsem nic lepšího.

Jsou čistě přírodní, a to přináší určitá specifika. Aby mohly dobře sloužit, a aby jejich efekt byl viditelný a fungoval dlouho, potřebují jako vše přírodní 3 věci:

1.      Každodenní dávkování, vytvoření pravidelného návyku (dobrozvyku). Ten bude působit na tělo přírodními způsoby každý den. I zlozvyky a škodlivé věci působí na nás každodenně.

2.      Uzpůsobení na míru konkrétního člověka. U každého se užívání/používání projevuje jinak (detoxikační reakce, počáteční odmítání, nechuť k přírodním produktům), proto je potřeba uvedený stav řešit, aby to pro Vás bylo přijatelné a co nejpohodlnější.

3.      Delší čas, aby se mohl dostavit účinek. Vše, co je přírodní, chvíli trvá, než se projeví (růst svalů, chronická nemoc, léčení, těhotenství…). Pokud chcete dosáhnout změny, chvíli to potrvá a bez investice času to nepůjde.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek.png. 

 • Proto je tady Váš Osobní e-průvodce!

Je to Váš poradce přírodními produkty, které nabízím a pomůže Vám se zorientovat v nabídce v případě, že nechcete nebo nepotřebujete předchozí konzultaci se mnou.

Tuto konzultaci v každém případě doporučuji, je zdarma a velice ráda Vám ji poskytnu!

Všechny mé produkty automaticky zahrnují bezplatný zákaznický servis před užíváním i při něm (určení způsobu užívání/používání, přímo na míru a další vedení v případě potřeby). Ráda Vám tento benefit nabízím a záleží pouze na Vás, zda ho využijete nebo ne.

Máte tři možnosti:

· Chci produkt a nevím jak na to. Chci úvodní bezplatnou konzultaci na základě které se rozhodnu co si koupím a  rozhodnu zda chci jen produkty nebo i následý zákaznický servis.

· Chci volnost výběru a následně zákaznický servis.                                                   Po vytvoření objednávky Vás telefonicky oslovím a společně vytvoříme nejlepší způsob užívání pro Vás.

· Chci vše rozhodnout a vybrat sám,                                                                                 chci nakupovat podobně jako v e-shopu bez závazků a dalšího kontaktu. Neuzavírá se Vám ani v tomto případě možnost zákaznického servisu zdarma i později v době užívání produktů, pokud si o něj sami zažádáte.

Způsob nakupování již znáte, tak se pojďme podívat na produkty.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek.png.

Bio Zelený ječmen Green Ways

práškový 300g,  tabletový 210 g                                                                                                         dětský jahodový 240g,                                                                                                     cestovní/cestovní dětský 125/90g
 • Cena: 1150 Kč za kus                                                                                                                     nebo 3+1 zdarma – kombinace produktů GW (1 produkt musí být zelený – ječmen nebo chlorella)
Zelený ječmen Green Ways je odšťavněná šťáva z mladého ječmene, vysušená za nízkých teplot. Je k dostání ve formě prášku, z něhož po rozmíchání ve vodě vznikne enzymatický nápoj plný vitamínů a minerálů, s okamžitým nástupem energie. Komu by nevyhovovala jeho chuť, může zvolit ječmen v tabletách nebo dětský s jahodovou příchutí. Na cesty je ideální cestovní nebo tabletový ječmen.
 • Ječmen Green Ways pro děti je sušená šťáva z listů mladého ječmene se sladidlem a přírodní jahodovou příchutí. Dětský Ječmen Green Ways spojuje energii zeleného ječmene a příjemnou chuť jahod.
 • Hlavní přínosy mladého zeleného ječmene: – obsahuje enzymy – dodávají energii a urychlují hojení a správný chod reakcí v těle – sytí tělové buňky vitamíny, minerály amiokyselinami, dodává vitalitu – díky zásadotvornosti bojuje proti překyselení, které je příčinou zdravotních problémů – obsažený chlorofyl působí protizánětlivě a zároveň deodoračně. má antibiotické účinky – obsahují velké množství antioxidantů, které chrání proti volným radikálům a jsou prevencí proti civilizačním chorobám – jemně detoxikuje organismus (zejména tělní tekutiny – krev, pot, moč,limfu, mozkomíšní mok)

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek.png.

Bio Chlorella Green Ways

tabletová 330g, prášková 350 g                                                                                                        
 • Cena: 1150 Kč za kus                                                                                                                     nebo 3+1 zdarma – kombinace produktů GW (1 produkt musí být zelený – ječmen nebo chlorella)
Chlorella Green Ways obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek. Je kvalitním palivem a výběrovou potravou pro naše buňky. Je vyráběna tak, aby zůstal zachován obsah účinných látek, které jsou pro organismus maximálně přístupné a vstřebatelné
Hlavní přínosy řasy chlorelly pyrenoidosy GW:
 • – díky vláknině čistí organismus (zejména střeva) – růstový faktor pomáhá obnově střevního mikrobiomu (chlorella působí prebioticky i probiticky) – její chlorofyl působí protizánětlivě a zároveň deodoračně – sytí naše buňky těla vitamíny, minerály a aminokyselinami, např. železo, tryptofan… – díky zásadotvornosti bojuje proti překyselení, které je příčinou zdravotních problémů – obsahuje velké množství antioxidantů, které chrání proti volným radikálům a je účinnou prevencí proti civilizačním chorobám – obsahuje enzymy, které urychlují hojení a zlepšují trávení

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek.png.

Bio sušený prášek Green Ways

 • Z plodů:  brusinky nebo borůvky  200g 
 • Ze šťávy kořene mrkve nebo červené řepy 200g 
 • Mix brusinka, borůvka, mrkev, červená řepa 200g
Cena: 1150 Kč za kus,                                                                                                                           nebo 3+1 zdarma – kombinace produktů GW (1 produkt musí být zelený – ječmen nebo chlorella) Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je stavy-940x424.jpg.                                                                                              
 • Hlavní přínosy mrkve: – podporuje střevní mikrobiom, čistí střeva a zvyšuje peristaltiku – posiluje zrak, proti oční degeneraci, šerosleposti i proti šedému zákalu – čistí játra – snižuje napětí v cévách, zvyšuje pružnost, je účinnou prevencí proti infarktu – má protizánětlivé a protirakovinné účinky – chrání pleť před infračerveným zářením
 • Hlavní přínosy řepy: – protizánětlivé a protirakovinné účinky (velké množství antioxidantů) – zlepšení krvetvorby a práce srdce, má vysoký obsah železa a kyseliny listové – podpora cévního systému – podpora trávicího systému, obsahuje trávicí enzymy a účinně čistí střeva
 • Hlavní přínosy brusinek: – účinné proti vzniku zánětu močových cest – chrání střevní mikrobiom proti zánětům – zvyšují pružnost cév, pomáhájí snižovat krevní tlak – pomáhají udržovat správnou hladinu cukru v krvi
 • Hlavní přínosy lesních borůvek: – brání poškození DNA, zpomalují stárnutí buněk – ošetřují cévy, srdce a slinivku, je účinnou prevencí cukrovky – jsou největším přírodním antioxidantem – jsou zásobárnou živin

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek.png.

Péče pro DEN a NOC Green Ways (50g + 50g)

 • Cena: 2900 Kč za sadu
Bioaktivní Denní a Noční krém Green Ways – luxusní pečující krémy. Je to způsob, jak dopřát pleti zelené potraviny v synergii s dalšími výjimečnými přírodními látkami. Krém je jemný, výborně vstřebatelný a podporuje výživu, pevnost a rozjasnění pleti.
 • Bioaktivní DENNÍ KRÉM Green Ways 50 g
Zaměřený na ochranu pokožky před denními zatěžující vlivy.                                               Dokonalá dlouhotrvající hydratace a výživa                                                                                 Zklidnění a urychlení regenerace pleti. Omezuje poškození UV zářením a vnějšími vlivy Podpora přirozeného mikrobiomu pokožky                                                                                  Snížení tvorby černých teček                                                                                                    Revitalizace a účinek proti stárnutí pleti
 • Denní i noční krém obsahují: ječmennou vodu 30%, ječmen, chlorellu, makadamiový olej, skvalan cetiol… a také
 • Denní krém navíc obsahuje:
 • Extrakt z pupenů lípy stříbrné – (Tilia Tomentosa Extract) – z ručně sbíraných, rychle zmražených a následně šetrně lisovaných pupenů, zajišťuje výživu a dlouhotrvající hydrataci pleti.
 • ALGAKTIV® BioSKN – speciální extrakt z řasy chlorella s ověřenými účinky při použití v kosmetice, podporuje přirozený mikrobiom kůže, zklidňuje podrážděnou a poškozenou pleť, omezuje tvorbu komedonů (černých teček) a podporuje regeneraci pokožky. Revitalizuje a vyživuje, omezuje poškození vlivem UV záření, zpomaluje stárnutí pleti. Příprava extraktu je velice šetrná pro zachování vysoké biologické účinnosti obsažených cenných látek.
 • Bioaktivní NOČNÍ KRÉM Green Ways 50 g
Zaměřený na účinnou regeneraci pleti během spánku.                                                              Hloubková regenerace pleti                                                                                                            Ochrana před vnější i vnitřní zátěží                                                                                              Podpora reparace buněk včetně oprav DNA                                                                                 Dokonalá výživa a hydratace                                                                                                               Snížení tvorby vrásek a pevnější pleť                                                                                              Výrazné rozjasnění pleti
 • Noční krém navíc obsahuje.
 • Olej ze sladkých mandlí – (Prunus Amygdalus Dulcis Oil) – je výjimečný vysokým obsahem minerálů a vitamínů, včetně vitamínu E důležitého pro péči o pleť. Intenzivně vyživuje pokožku, brání jejímu vysušování, podporuje regeneraci a má antioxidační účinky.
 • ALGAKTIV®GenoFix Nite – světově unikátní látka obsahující 3 druhy regeneračních enzymů extrahovaných z mikrořas. Výrazně urychluje hloubkovou regeneraci pokožky během nočního spánku. Podporuje reparaci poškozených buněk i jejich DNA v důsledku působení vnějších vlivů i vnitřního stresu. Snižuje hloubku vrásek, zvyšuje pevnost pokožky a výrazně rozjasňuje pleť. Příprava extraktu je velice šetrná pro zachování vysoké biologické účinnosti obsažených cenných látek.
Parfemace u obou krémů je čistě přírodní bez dráždivých syntetických látek.
 • DALŠÍ PRODUKTY BUDOU POSTUPNĚ PŘIBÝVAT