Samouzdravovací novinky – Zasévejte semínka naděje

Moji milí.

  • Již léta vyrábím kosmetiku. Očekávám od ní vysoký účinek, co nejvíc přírody, a přiměřenou cenu. Protože mi záleží na mne a protože mi záleží i na Vás, přidala jsem ke svým produktům kosmeceutiku s rybími peptidy (ryba když se poraní, tak se zahojí během pár minut, díky peptidům). Mojí kosmetikou Vám tohle doplnit nedokážu.

Koukněte na můj e- shop, ptejte se, objednávejte přímo na něm nebo mi volejte 😀

Zde je odkaz:  https://samouzdraveni.wellu.eu/

Doporučuji uvažovat o peptidovém séru

Serum Face, Hair & Body Repair Spray 250 ml

léčí vše na kůži co vás jen napadne (dia nohy,bércové vředy, lupénku, exem, vypíná kůži, protialergenní, fixátor makeupu, UV ochrana, dá se stříkat i do uší, očí, konečníku…)

  • Ve spolupráci se Školou přírodního léčení Tilia jsem pro Vás připravila praktický a zajímavý kurz VÝROBA PŘÍRODNÍ KOSMETIKY A BYLINNÝCH PREPARÁTŮ.

Jestli máte zájem se zúčastnit kurzu, na kterém se dozvíte hodně o výrobě kosmetiky a bylinných preparátech, kde si vyrobíme hydratační krém, suchý šampon a homeopatickou tinkturu,, tak se koukněte zde:https://skolaprirodniholeceni.cz/2019/04/25/vyroba-prirodni-kosmetiky-a-lecivych-bylinnych-preparatu/

Objednávejte se, prosím přímo na stránkách uvedené školy.

Bylinou května jsou listy z keřů:

Bachovy esence pro tento měsíc vyhrává paní Renata Novotná s mailem renata.novotna78@seznam.cz

Gratuluji a nezapomeňte se mi ozvat.

V květnu věnujte pozornost svému srdci ne nadarmo je to měsíc lásky. Aby vaše srdce bylo zdravé poslouchejte ho častěji a mějte rádi sebe i lidi. Květen je o radosti, životním ohni, snění. Odpočívejte mezi 11. a 13. hodinou. V uvedenou dobu nepijte kafe, nehádejte se, zmírněte stres … Posilujte srdce dobrými vztahy, plaváním, chůzí, jízdou na kole, prodýcháním…

Každý z nás něco hledá.

Zasévejme v lidech semínka naděje.

S láskou a úctou Adriána

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Samouzdravovací novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář